סטודיו פרג' PDF הדפסה דוא

פרג' צילום, המותג הוותיק והמוכר ביותר בעולם הצילום הישראלי, הוקם בשנת 1952, ע"י סמי פרג' ואחיו ומאז מוביל את תחום הצילום בישראל. סיון פרג' (Sivan Farag), הדור השני למשפחת הצלמים, הקים בשנת 1990 את סטודיו סיון פרג', הזרוע העסקית המובילה את תחום צילום האירועים העסקיים והפרטיים בישראל.

סיוון פרג'כמוביל שוק, העובד עם הלקוחות מהשורה הראשונה בארץ, מחויב סטודיו לצילום פרג' לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים של מקצועיות ללא דופי, אמינות ללא פשרות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

תצלומיו של סיון פרג' התפרסמו בעיתונים ובמגאזינים המובילים בארץ ובעולם, ביניהם:TIME, NEWSWEEK ,ELLE ,NASDAQ MAGAZIN מסע עולמי, בניין ודיור, גלובס וספרים שהוצאו על ידי מלונות דן, אל על, קסטרו, פרוייקט המאה-בניין ודיור ועוד. כמו כן, פרסם סיוון ספר תצלומים על קרנבל וונציה והציג תערוכות בנושא בארץ ובחו"ל.

שירותי החברה

סיוון פרג' וצוותו מלווים את רוב החברות הגדולות בישראל בכל תחומי הצילום: צילום אירועים פרטיים, צילום עסקי, צילום פורטרטים, צילומי אופנה, סרטי תדמית, קמפיינים פרסומיים, סטודיו לצילום ועוד. אולפני פרג' צילום, מספקים שרותים לגופים עסקים ומסחריים מהגדולים בישראל - אם במסגרת סטודיו במתחם פוטו פרג' בנווה ירק, בצילומי שטח או באתר הלקוח עצמו.

אולפני פרג' סטודיו צילום (שם המשפחה בלעז, הוא Farag), המשתרע על שטח של 150 מ"ר, ממוקם במרכז מושב נווה ירק (15 דקות נסיעה מתל אביב) ובו ניתנים שירותי צילום סטודיו, צילום משפחתי, צילומי ילדים, צילום ל"בוק", צילום פרוטרט וצילומים טכניים למוצרים, של סטודיו לצילום מהמקצועיים והגדולים בארץ.

צפו בראיון עם סיוון פרג' בערוץ 10 על המעבר לצילום דיגיטאלי.

כמו כן, מחלקה גראפית לעיבוד תמונה, שירותי ארכיב לתמונות, שיחזור תמונות, פיתוח והדפסת תמונות, הגדלת תמונות בכל גודל ע"ג נייר תמונה , הגדלת תמונות ע"ג בד קנבס איכותי ומגוון חומרים נוספים תוך הקפדה על איכות ורמת גימור גבוהה.

בנוסף אולם תצוגה לאלבומי עיצוב וספרי אורחים מיוחדים, עבודת יד תוצרת איטליה Botticelli ואלבומים דיגיטליים במגוון גדלים וכריכות.

צילום זה המקצוע שלנו כבר 60 שנה (עוד על ההיסטוריה של Photo Farag).

 
צרו קשר

חובה *

 

אודות סטודיו פרג'

סטודיו פרג' הוא סטודיו לצילום וחנות צילום, מן הוותיקים והמפורסמים בישראל. במשך שנים היה הסטודיו לצילום ממוקם ברחוב דיזנגוף פינת ארלוזורוב בתל אביב, וכיום בסיסו במושב נווה-ירק שליד מחלף ירקונים.

פרג' - Farag, המותג הוותיק והמוכר ביותר בעולם הצילום הישראלי, הוקם בשנת 1952, ע"י סמי פרג' ואחיו ומאז מוביל את תחום הצילום בישראל. סיון פרג' (Sivan Farag), הדור השני למשפחת הצלמים, הקים בשנת 1990 את סטודיו סיון פרג', הזרוע העסקית המובילה את תחום צילום האירועים העסקיים והפרטיים בישראל.