פוטו פרג' נווה ירק PDF הדפסה דוא
שלישי, 11 מרץ 2014 09:44

סטודיו צילום פוטו פרג' נווה ירק, ממוקם במושב נווה ירק שבשרון ומשלב בין אווירה כפרית רגועה ובין סטודיו צילום מקצועי בהובלתו של הצלם סיוון פרג'.

פוטו פרג', נוסדה על ידי סמי פרג' בשנת 1952 בתל-אביב והפכה במהלך השנים למותג מוכר בקרב חובבי הצילום וקהל הלקוחות הגדול שטיפחה סטודיו הצילום. ממשיך דרכו, הצלם סיוון פרג' וביחד עם אשתו ענת בחר להעביר את פעילות פוטו פרג' למושב נווה ירק ושם יסד את "פוטו פרג' נווה ירק".

נווה ירקהסטודיו, ממוקם בלב המושב נווה ירק ברחוב השקד בכיכר המרכזית של המושב וממש בסמוך לבריכת השחיה המקומית, סניף הדואר המרכזי והצרכניה (עוד על המושב, אפשר למצוא בוויקיפדיה) - מרכז פעילות זה הוא לבו הפועם של מושב נווה ירק ומסמל את ייחודו של סטודיו הצילום של סיוון פרג': מצד אחד, אווירה כפרית נינוחה ושלווה של אנשים עבודה ויצירה ומצד שני, סטודיו צילום מקצועי, מאובזר וצלם מהמובילים בישראל.

נווה ירקסיוון עצמו, פרסם צילומים בעיתונים ובמגאזינים מובילים בארץ ובעולם ובהם TIME, NEWSWEEK ,ELLE ,NASDAQ MAGAZIN מסע עולמי, בניין ודיור, גלובס וספרים שהוצאו על ידי מלונות דן, אל על, קסטרו, פרוייקט המאה-בניין ודיור ועוד. אולם כצלם שרוח הצילום חשובה לו ולא לפחות מהטכניקה, סיוון פרג' פרסם גם אלבומי תצלומים מקרנבל וונציה והציג תערוכות בארץ ובחו"ל.

כיום ועם המעבר למושב נווה ירק לסטודיו פוטו פרג' שהוקם בו, החליט סיוון לשלב תחומי פעילות חדשים בסטודיו ועם דגש על צילומי משפחה, צילום ילדים, צילום תינוקות, צילום פורטרטים וצילומי אירועים וחגים כמו צילומי בר-מצווה בכותל, צילומי פורים וחגים ומועדים.

מיקומו של פוטו פרג' נווה ירק, מיועד לאפשר לסטודיו לספק שירותי צילום סטודיו צילום בשרון וגם סטודיו צילום בפתח תקווה - העיר בה היה ממוקם פוטו פרג' בניהול סיוון פרג' בעבר.